Kapverdy - květen 2018 (obsazeno)

Images
05
Sobota
5.5.2018
Kapverdy

Kapverdy na katamaránu

jsou souostroví vulkanického původu vzálené asi 570 kilometrů od pobřeží západní Afriky v Atlantiku. Místo, kde se potkávají tropické vody je skvělé pro začátečníky i ostřílené matadory. Potápění je tu sice teprve v plenkách, ale překrásný podvodní život je zárukou, že se Kapverdy brzy dostanou mezi nejoblíbenější potápěčské destinace světa. 
 

Termín: 5.5. - 12.5. 2018   (obsazeno)

 

Číst více    >

Zahájení sezóny v Pakoštane 19.5. - 24.5. 2018 (Chorvatsko)

Images
19
Sobota
19.5.2018
Chorvatsko - Pakoštane

V polovině května je ideální pro zahájení letní potápěčské sezóny. V Chorvatsku se už voda otepluje, začínají otevírat kavárničky, ale ještě tu nenarazíte na turisty. 

Kapacita lodi je omezena na 12 míst – takže kdo zaváhá, nejede!!! Tak si nenechte ujít skvělou příležitost k zahájení sezóny a přihlaste se včas.

Užijte si 4 dny potápění s celodenními výlety na lodi!!

 

Číst více    >

EGYPT potápěčské safari - DAEDALUS + ELPHINSTONE (volné 1 místo)

Images
27
Sobota
27.10.2018
Egypt

Z kladivounů jsme byli nadšeni - jedeme znovu!

V ČR už bude chladno a deštivo, ale vy strávíte úžasný týden na lodi s každodenním potápěním :)

Jedinečné potápění pro milovníky žraloků, mant a dalších velkých pelaktických ryb.Reef Daedalus je přísně chráněnou mořskou rezervací, nacházející se daleko na volném moři. Vzhledem ke své výjimečné poloze je bohatě porostlý měkkými i tvrdými korály a přitahuje  množství velkých i malých ryb. Z tohoto důvodu jsou společně s proslulým Elphinstone  považovány za jedny z nejzajímavějších potápěčských lokalit Rudého moře.

Termín:  27. 10. - 3. 11. 2018 

Číst více    >