• Images
  • Images
  • Images
  • Images
  • Images
  • Images
  • Images
04
Sobota
4.7.2020
Chorvatsko - Pakoštane

Začátkem července je ideální pro zahájení letní opožděné potápěčské sezóny. V Chorvatsku se už voda teplá...

Potápění v Pakoštane je absolutní pohoda. Ráno naskládáme výstroj na loď a pak už si užíváme celodenní plavbu po moři, dva ponory denně a opalovačku na horní palubě. Na základnu se vracíme v odpoledních hodinách kolem 17 hodiny. Večer je ideální pro venkovní posezení s přáteli, procházky nebo večeři v restauraci.

Ponory jsou vhodné jak pro zkušené potápěče, tak pro dokončování kurzů OWD, AOWD, nitrox, Deep Diver, AEANx, Dry Suit nebo dalších kurzů.

Potápěčské lokality v Pakoštane nabízí stěny s bohatým podmořským životem – hejna ryb, ropušnice, flabelíny, chobotnice, kraby a spoustu dalších. Pokud nám bude štěstí přát, můžeme také vidět pilobřicha ostnitého (Zeus Faber) nebo máčky.

 

Ubytovaní budeme hned u pláže v apartmánovém domě v pokojích s vlastním sociálním zařízením, terasou a možností vlastního vaření ve vybavené kuchyňce. Na potápěčské základně je možnost plnění nitroxem a plnění 300 barových lahví.

 

Kapacita lodi je omezena na 12 míst – takže kdo zaváhá, nejede!!!

Nenechte si ujít skvělou příležitost k zahájení sezóny.

 

Termín: 4.7. – 11.7 2020 (týden ubytování a 5 dnů potápění z lodi)

Cena pro potápky: 12 500 Kč,  cena pro suchozemce (pouze za ubytování) je 4 900 Kč + 280 Kč turist tax

Cena zahrnuje: ubytování 7 nocí (včetně pobytové taxy), 5 dnů potápění z lodi (2 ponory denně), plnění lahví (vzduch), zapůjčení lahve (12, 15 litrů) a zátěže

Cena nezahrnuje: dopravu a jídlo, pojištění (cestovní i potápěčské pojištění je možné uzavřít v divecentru Dream Dive), povinný poplatek za úklid ve výši 500,- Kč na pokoj nebo apartmán

 

Příjezd je plánovaný v odpoledních/večerních hodinách v sobotu, z ČR tak můžete vyjet až kolem poledne nebo cestu spojit s příjemným výletem do některého z národních parků. Návrat je plánovaný na sobotu dopoledne opět s možností návštěvy národního parku nebo historického města.

 

Vezměte s sebou své partnery, partnerky nebo děti.

Děti do 3 let na přistýlce ZDARMA.

 

Přihlašujte se na potapeni@dreamdive.cz. Chcete bližší informace? Zavolejte:  Niki 602 744 724.

komentáře