Celoroční pojištění DAN se specializuje přímo na pojištění potápěčských nehod a je uznávané na celém světě.

Součástí potápěčské pojistky je také cestovní pojištění. Potápěči s pojistkou DAN také získávají podporu mezinárodního záchranného pohotovostního střediska vyhrazeného pro řešení nouzových situací souvisejících s potápěním. Podporu během potápěčské nehody poskytují specialisté na potápěčskou a hyperbarickou medicínu, linka je v provozu nepřetržitě (24 hodin denně 7 dní v týdnu).

         

Můžete volit mezi pojištěním určeném pro občasné rekreační potápěče nebo pro sportovní potápěče, kteří se potápí pravidelně.

           
Sport Bronze
€ 59 
Vhodné pro všechny potápěče, kteří necestují příliš často, ale vždy chtějí být řádně pojištěni. Zahrnuje rekreační potápění (se vzduchem i nitroxem), ale do omezených hloubek (max. do 40 m). Nezahrnuje technické potápění.
           
Sport Silver
€ 85
DOPORUČUJEME všem rekreačním potápěčům. Zahrnuje všechny druhy potápění, včetně technického. Bez omezení hloubek.
           
Sport Gold
€ 195
Určeno nejnáročnějším potápěčům. Vyšší pojistná plnění. Zahrnuje všechny druhy potápění, včetně technického. Bez omezení hloubek.
           
         

Pro divemastery a instruktory je určeno profesionální pojištění. Instruktoři navíc mohou ke své pojistce připojit pojištění svých kurzantů.

           
Pro Bronze
€ 149 
Vhodné pro všechny potápěče, kteří chtějí mít dobré základní pojištění. Zahrnuje všechny druhy potápění, včetně technického. Bez omezení hloubek.
           
Sport Silver
€ 181
DOPORUČUJEME aktivnějším instruktorům. Zahrnuje všechny druhy potápění, včetně technického. Nejvýhodnější poměr “služba – cena”. Bez omezení hloubek.
           
Sport Gold
€ 265
Určeno nejnáročnějším potápěčům. Vyšší pojistná plnění. Zahrnuje všechny druhy potápění, včetně technického. Bez omezení hloubek.
           

 

 

 

DAN – klikněte a sjednejte pojištění snadno on-line